لوگو ریسانی
لوگو ریسانی

آغاز فعالیت

ما، فعالیت خود را از سال ………… در زمینه‌ پوشاک بانوان آغاز نموده‌ایم. با استفاده از دانش و تجربه طراحان خلاق و با استعداد میهن عزیزمان، هنر مهندسی لباس را بر اساس ویژگی‌ها و هندسه اندام بانوی ایرانی در طراحی محصولاتمان مورد توجه قرار داده‌ایم. همواره در جریان تولید محصولات، دستگاه‌ها و تجهیزات تخصصی معتبر را به خدمت گرفتیم تا آنچه سلیقه مشتریان پُر‌مهرمان است، لحظه به لحظه با استفاده از برترین تکنولوژی روز و با دقت بسیار زیاد از نقطه نظر کیفی و کمی برآورده شود.

vert-live-your-own-style-0.1

پیش بینی و به روز رسانی

در تمامی مراحل تولید البسه شرکت ریسانی به گونه‌ایی عمل شده تا نتایج مؤثر و مثبت در روابط اجتماعی، فزونی شیوه زندگی و افزایش سلامت شخصی و جامعه لحاظ گردد، لذا ما خود را موظف به رعایت شئون و منزلت بانوی سربلند ایرانی می‌دانیم و در این راستا اقدام به افزایش دائم تنوع در محصولات و خدمات خود می‌نمائیم. تیم ما در تمام لحظات، جریان‌های کاری تدوین شده‌ را به‌روز رسانی و تنظیم کرده و دائماً در حال بازبینی روش‌ها و ساختارها است. در حال حاضر تنوع محصولات ما بیش از ……… قطعه بوده و خدمات قابل ارائه در قالب ………. گروه اصلی ارائه می‌شود.

شعار ما

ما، معتقدیم جهان هستی به اندازه تمام آفریده‌ها دارای تنوع و انتخاب است. برای هر لحظه می‌توان خاص بود و با هر رایحه می‌توان نو شد. و آنچه دنیا را هر لحظه زیباتر می‌سازد تفاوت‌ها است. تفکر ما در تولیدی پوشاک زنانه ریسانی بر مبنای احترام به هر نوع سلیقه برای هر فرد است، و بر همین بنیان شعار “سبک خودت را زندگی کن” (به لاتین: Live Your Own Style) را برگزیده‌ایم تا سرلوحه نگاه و اندیشه‌مان باشید…

شناسایی نیاز واقعی مشتریان

الزام برآورد کردن نیاز حقیقی مشتریان، ما را بر آن ساخته تا در شناخت قومیت‌ها، فرهنگ‌ها، اعتقادات و  رسومات گوناگون کشورمان تلاش کنیم و با کسب اطلاع از سبک زندگی بانوی ایرانی، در پی تولید و عرضه پوشاک مناسب و با کیفیت، به‌دست هنرمندان این مرز و بوم باشیم. از کارگاهی کوچک تا کارخانه‌ایی مملو از شور و نشاط را به امید حمایت بی دریغ شما ارزشمندان، آجر به آجر بنا نهاده‌ایم و امروز افتخار داریم به همراه خانواده یکصد نفره‌مان مهمان طبع هماره والایتان باشیم.

۰
گروه کالایی
۰
محصول متنوع
۰
نمایندگی رسمی
۰
فروشگاه و گالری عرضه محصولات

متعهد شده‌ایم

تعهدات ما برگرفته از هویت سازمانی و حامیان با اصالتمان است. در طی سالیان متمادی تلاش نموده‌ایم که ارتباط منظم و فزاینده را با تمامی همراهان و شرکاء خود حفظ نمائیم. ما از ابتدا مشوق آداب و رفتار حمایت از  کسب و کارهای نوپا بوده‌ایم. لذا همواره قدردان شرکاء تجاری خود که موجبات حفظ اصالت و تعهدات ما را فراهم میکنند هستیم. بیش از …….. مجموعه در داخل و خارج از مرزهای کشور، ما را در عرضه تعهدمان یاری میکنند. همچنین افتخار حمایت از چهار کسب و کار نوپا را تا به امروز داریم.

الزام برآورد کردن نیاز حقیقی مشتریان، ما را بر آن ساخته تا در شناخت قومیت‌ها، فرهنگ‌ها، اعتقادات و  رسومات گوناگون کشورمان تلاش کنیم و با کسب اطلاع از سبک زندگی بانوی ایرانی، در پی تولید و عرضه پوشاک مناسب و با کیفیت، به‌دست هنرمندان این مرز و بوم باشیم.

عضویت در خبر نامه

قوانین عضویت را پذیرفته‌ام
این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
ICON-OUR-SERVICE-PRODUCT

محصولات و خدمات

ICON-OUR-MAGAZINE

مجله ریسانی

ICON-OUR-RULE

قوانین فروش

ICON-OUR-STORES

فروشگاه‌ها

ICON-OUR-COOPERATION

همکاری با ما

ICON-OUR-PURCHASE-GUIDE

راهنمای خرید

با ریسانی

اخبار جدید ریسانی

ارتباط با ما

اطلاعات تماس

شعب و فروشگاه‌ها

مُد و استایل

استایل روز

سبک زندگی

اخبار دنیای مُد

ارتباط سریع

8:30 صبح الی 22:00 بامداد

تماس

ایمیل

چت

پیامک

پرسش

چگونه تولید می‌کنیم

در تمامی مراحل تولید محصولات شرکت ریسانی، به گونه‌ایی عمل شده تا نتایج مؤثر و مثبت در روابط اجتماعی، بهبود شیوه زندگی و افزایش سلامت شخصی و جامعه لحاظ گردد، لذا ما خود را موظف به رعایت شئون و منزلت بانوی سربلند ایرانی می‌دانیم و در این راستا اقدام به افزایش دائم تنوع در خصوص محصولات و خدمات خود نموده‌ایم. تیم ما در تمام لحظات، جریان‌های کاری تدوین شده‌ را به‌روز رسانی و تنظیم کرده و دائماً در حال بازبینی روش‌ها و ساختارهای تولید با کیفیت مناسب است. در حال حاضر تنوع محصولات ما بیش از 1500 قطعه کالا بوده و خدمات قابل ارائه در قالب پنج گروه اصلی و 12 گروه فرعی ارائه می‌شود.

تلفن فروش      989912020124+     |     هر روز از ساعت 8:30 الی 22:00

تلفن پشتیبانی  989912020124+     |     هر روز از ساعت 8:30 الی 18:30

مالکیت و حقوق معنوی

استفاده از مطالب و محتوای وب سایت rissani.ir، برای اهداف غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. تمام حقوق اين وب‌ سايت متعلق به شرکت ریسانی می‌باشد.

Made By RISSANI Information Technology Team, IR-Tehran, ©Rissani 1400

شما در حال بازدید از نسخه آزمایشی هستید

این نسخه از وب سایت و فروشگاه آنلاین ریسانی بصورت آزمایشی بهره‌برداری شده و قسمت‌هایی از محتوا و عملکردها برای این نسخه در دسترس نمی‌باشد.

به زودی نسخه اصلی و کاملا عملیاتی، بهره برداری شده و در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.

با تشکر

واحد فناوری اطلاعات و ارتباطات

برای سفارش از طریق WhatsApp:

برای ارسال مستقیم پیام به واتساپ تیم فروش آنلاین و پشتیبانی ریسانی از دکمه‌های زیر استفاده کنید.

برای سفارش از طریق دایرکت Instagram، از روش‌های زیر به تیم فروش آنلاین یک پیام ارسال کنید:

1- روش اول

ارسال یک پیام مستقیم با استفاده از دکمه Message تعبیه شده در صفحه رسمی اینستاگرام [email protected].

2- روش دوم

استفاده از گزینه اشتراک گذاری پایین هر یک از پُست‌های صفحه رسمی اینستاگرام [email protected].

انتخاب نام کاربری rissani.official از لیست کاربران و ارسال نهایی.