لوگو ریسانی
لوگو ریسانی

ما متعهد شده‌ایم

تعهدات ما برگرفته از هویت سازمانی و حامیان با اصالتمان است. در طی سالیان متمادی تلاش نموده‌ایم که ارتباط منظم و فزاینده را با تمامی همراهان و شرکاء خود حفظ نمائیم. ما از ابتدا مشوق آداب و رفتار حمایت از  کسب و کارهای نوپا بوده‌ایم. لذا همواره قدردان شرکاء تجاری خود که موجبات حفظ اصالت و تعهدات ما را فراهم میکنند هستیم. بیش از …….. مجموعه در داخل و خارج از مرزهای کشور، ما را در عرضه تعهدمان یاری میکنند. همچنین افتخار حمایت از چهار کسب و کار نوپا را تا به امروز داریم.

حفاظت از حریم خصوصی کاربران

ما در ریسانی متعهد هستیم تا از اطلاعات ثبت شده در سامانه‌هایمان حفاظت کنیم و تنها با هدف ارائه خدمات مطلوب به شما عزیزان آن‌ها را به کار بگیریم. همچنین ما از ارائه این اطلاعات به دیگران جلوگیری می‌نماییم. ما تنها در صورت موافقت و دریافت تائیدیه شما، اقدام به ارسال مطالب از طریق راه‌های ارتباطی اعلام شده خواهیم نمود.

شما می‌توانید با مراجعه به بخش سیاست حفظ حریم خصوصی سایت، با موارد مصرف اطلاعات بطور کامل آشنا شوید.

سلامت محصولات

ما همواره محصولات تولید شده را از نقطه نظر کیفی و تناسب آن با سبک زندگی جامعه سلامت پالایش می‌کنیم. مواد اولیه بکار گرفته شده در تولیدات ما از نوع مرغوب است.

فاکتورهای بسیاری در زمان انتخاب این مواد مورد تحلیل قرار می‌گیرد؛ که از جمله آنها می‌توان به شرایط حساسیت زایی، مواد پایه تشکیل دهنده، ساختار الیاف، میزان آبرفت، مقاومت، عدم ایجاد مخاطرات برای کودکان و … اشاره نمود.

به روز رسانی محصولات

ما متعهد هستیم تا همواره برای ارتقاء و به روز رسانی محصولات خود بیشترین منابع را اختصاص دهیم. برای مثال مطالعه منابع آماری، آنالیز درخواست‌های مشتریان، بررسی پیشنهادات و انتقادات از جمله فعالیت‌هایی هستند که توسط همکاران ما همواره انجام می‌شود. در ادامه عوامل موثر دیگر به همراه این اطلاعات مورد تحلیل قرار می‌گیرد و سپس تیم‌های توسعه بر این مبنا اقدام به طراحی محصولات جدید می‌نمایند.

این فرآیند نیاز به صرف دقت و انرژی بسیار دارد. ما با تمام توان خود این فعالیت حیاتی را با هدف ارائه محصولات به روز و با کیفیت انجام می‌دهیم.

گسترش فرصت‌ها

سرمایه‌گذاری با هدف تولید محصول و خدمات بومی، بکارگیری دانش و هنر متخصصان ایران زمین، توجه به آموزش و تربیت نیروهای انسانی با هدف ارتقاء کیفیت زندگی برای جامعه از جمله مواردی است که ما به آن توجه داشته‌ایم. همچنین افزودن راه‌های همکاری با مجموعه‌های نوپای کسب و کار اهمیت ویژه‌ایی برای ما دارد. ما به دیگر توسعه دهندگان نوپا، تجربه و مهارت را انتقال می‌دهیم.

خدمات و محصولات ما به تمامی گروه‌های جامعه ارائه می‌شود و ما محدودیتی برای افراد جامعه ایجاد نمی‌کنیم. ما می‌کوشیم تا برای تمامی اقشار فرصت‌های بیشتر فراهم نماییم.

مشارکت در بحران‌ها

در زمان رخداد بحران‌ها ما در کنار شما هستیم. ما به آسیب دیدگان ناشی از حوادث کمک رسانی می‌کنیم. اطلاعات مورد نیاز برای کمک رسانی عمومی را به روز رسانی خواهیم کرد.

پایدار در ارائه خدمات

ما دیدگاه‌های متنوع را از مراجع در ارتباط دریافت می‌کنیم و بر اساس هدف یکسان مجموعه ریسانی اقدام به تثبیت شرایط برای ادامه کسب و کار و ارائه خدمات به شیوه‌های نوین می‌کنیم.

خدماتی را بهره برداری میکنیم که برای عموم مردم قابل استفاده بوده و به نفع جوامع انسانی است. خدمات ما بدون محدودیت جغرافیایی، اقلیمی، نژادی و جنسیتی ارائه می‌شوند تا بتوانیم به گونه‌ایی منصفانه آن‌ها را ارائه دهیم.

الزام برآورد کردن نیاز حقیقی مشتریان، ما را بر آن ساخته تا در شناخت قومیت‌ها، فرهنگ‌ها، اعتقادات و  رسومات گوناگون کشورمان تلاش کنیم و با کسب اطلاع از سبک زندگی بانوی ایرانی، در پی تولید و عرضه پوشاک مناسب و با کیفیت، به‌دست هنرمندان این مرز و بوم باشیم.

عضویت در خبر نامه

قوانین عضویت را پذیرفته‌ام
این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
ICON-OUR-SERVICE-PRODUCT

محصولات و خدمات

ICON-OUR-MAGAZINE

مجله ریسانی

ICON-OUR-RULE

قوانین فروش

ICON-OUR-STORES

فروشگاه‌ها

ICON-OUR-COOPERATION

همکاری با ما

ICON-OUR-PURCHASE-GUIDE

راهنمای خرید

با ریسانی

اخبار جدید ریسانی

ارتباط با ما

اطلاعات تماس

شعب و فروشگاه‌ها

مُد و استایل

استایل روز

سبک زندگی

اخبار دنیای مُد

ارتباط سریع

8:30 صبح الی 22:00 بامداد

تماس

ایمیل

چت

پیامک

پرسش

چگونه تولید می‌کنیم

در تمامی مراحل تولید محصولات شرکت ریسانی، به گونه‌ایی عمل شده تا نتایج مؤثر و مثبت در روابط اجتماعی، بهبود شیوه زندگی و افزایش سلامت شخصی و جامعه لحاظ گردد، لذا ما خود را موظف به رعایت شئون و منزلت بانوی سربلند ایرانی می‌دانیم و در این راستا اقدام به افزایش دائم تنوع در خصوص محصولات و خدمات خود نموده‌ایم. تیم ما در تمام لحظات، جریان‌های کاری تدوین شده‌ را به‌روز رسانی و تنظیم کرده و دائماً در حال بازبینی روش‌ها و ساختارهای تولید با کیفیت مناسب است. در حال حاضر تنوع محصولات ما بیش از 1500 قطعه کالا بوده و خدمات قابل ارائه در قالب پنج گروه اصلی و 12 گروه فرعی ارائه می‌شود.

تلفن فروش      989912020124+     |     هر روز از ساعت 8:30 الی 22:00

تلفن پشتیبانی  989912020124+     |     هر روز از ساعت 8:30 الی 18:30

مالکیت و حقوق معنوی

استفاده از مطالب و محتوای وب سایت rissani.ir، برای اهداف غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. تمام حقوق اين وب‌ سايت متعلق به شرکت ریسانی می‌باشد.

Made By RISSANI Information Technology Team, IR-Tehran, ©Rissani 1400

شما در حال بازدید از نسخه آزمایشی هستید

این نسخه از وب سایت و فروشگاه آنلاین ریسانی بصورت آزمایشی بهره‌برداری شده و قسمت‌هایی از محتوا و عملکردها برای این نسخه در دسترس نمی‌باشد.

به زودی نسخه اصلی و کاملا عملیاتی، بهره برداری شده و در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.

با تشکر

واحد فناوری اطلاعات و ارتباطات

برای سفارش از طریق WhatsApp:

برای ارسال مستقیم پیام به واتساپ تیم فروش آنلاین و پشتیبانی ریسانی از دکمه‌های زیر استفاده کنید.

برای سفارش از طریق دایرکت Instagram، از روش‌های زیر به تیم فروش آنلاین یک پیام ارسال کنید:

1- روش اول

ارسال یک پیام مستقیم با استفاده از دکمه Message تعبیه شده در صفحه رسمی اینستاگرام [email protected].

2- روش دوم

استفاده از گزینه اشتراک گذاری پایین هر یک از پُست‌های صفحه رسمی اینستاگرام [email protected].

انتخاب نام کاربری rissani.official از لیست کاربران و ارسال نهایی.